Site name

Zpráva

Do obcí na Jesenicku vyjíždí mobilní očkovací tým Jesenické polikliniky
 
  • Sanitka s řidičem, administrátorem, lékařem a zdravotní sestrou navštíví v nadcházejících dvou týdnech více než dvacítku obcí na Jesenicku. Ve spolupráci se starosty níže uvedených obcí a lékaři polikliniky (MUDr. Robert Procházka, MUDr. Lenka Procházková, MUDr. Adrián Zajcz) tak umožníme obyvatelům, kteří se z různých důvodů neměli možnost dostat do vakcinačních center očkování přímo v místě bydliště.
  • Při organizaci všech prozatím 4 plánovaných říjnových výjezdů našeho mobilního očkovacího týmu úzce spolupracujeme s garantem krizového řízení Olomouckého kraje hejtmanem Josefem Suchánkem i šumperskou pobočkou Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje MUDr. Markétou Mrázkovou,” přiblížil majitel jesenické polikliniky Milan Plesar. 

  • 12.10.2021 / 08.00 - 17.00h = Jeseník, Česká Ves, Písečná, Hradec - Nová Ves, Supíkovice, Velké Kunětice, Mikulovice, Zlaté Hory 
  • 14.10.2021 / 12.00 - 19.30h = Žulová, Kobylá nad Vidnávkou, Velká Kraš, Vidnava, Stará Červená Voda, Černá Voda 
  • Konkrétní místa a časy viz rozpisy níže. 
  • 18.10.2021 / 08.00 - 17.00h = Jeseník, Skorošice, Vlčice, Uhelná, Javorník, Bílá Voda, Bernartice, Vápenná    
  • 20.10.2021 / 12.00 - 16.00h = Bělá pod Pradědem, Lipová-lázně, Ostružná 
  • Konkrétní místa a časy budou upřesněny a zveřejněny.

 

  
 
 
  
 
 

 

Zpráva

Pondělí 27. 9. 2021 / 15.00 hod. - Obnovena dodávka elektřiny do objektu polikliniky. Mrzí nás, pokud vám dnes námi nezaviněná mimořádná situace zkomplikovala den.

Pondělí 27. 9. / 8.40 hod. - Došlo k přerušení dodávky elektřiny v celém objektu polikliniky. Nemohou fungovat žádné ordinace a služby, vyjma odběrů krve v laboratoři a očkovacího centra. Mimořádnou událost způsobila vyhořelá přípojka vysokého napětí u sousedního Kauflandu, která přivádí elektrický proud proud také na polikliniku. Opravu zajišťuje smluvní firma společnosti Kaufland, která je na cestě na místo havárie. O dalším vývoji vás budeme průběžně informovat na facebooku a o obnovení dodávek elektřiny a provozu ordinací vás budeme informovat i zde.

 

 

Zpráva

Hledáme Praktickou / Všeobecnou sestru

Jesenická poliklinika se spolu s dalšími snaží aktivně pomoci stovkám pacientů registrovaných v dnes nefunkčním lékařském obvodu MUDr. Ireny Grabovské. K probíhajícímu výběrovému řízení na nového lékaře (do konce srpna 2022) nově hledáme také Praktickou / Všeobecnou sestru. 
V obsazení obou výše uvedených pracovních pozic úzce spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Krajským úřadem Olomouckého kraje i městem Jeseník.