Site name

Zpráva

Jesenická poliklinika nově nabídne testování na COVID-19

Jesenická poliklinika ve spolupráci se společností GHC GENETICS otevírá v pondělí 10. ledna testovací centrum na COVID-19 ve městě Jeseník, kde touto službou doplní své již fungující očkovací centrum. Odběrové místo bude otevřeno v pracovní dny od pondělí do pátku v době 8.00 – 18.00 hodin. Služby zde budou poskytovány bez nutnosti předchozí registrace.

Na odběrovém místě bude možné si nechat dle platných podmínek MZČR udělat PCR test zdarma. Využít jej mohou i samoplátci a osoby, jež mají elektronickou žádanku od lékaře či krajské hygienické stanice.

"V úzké spolupráci s GHC GENETICS provozujeme na Moravě již několik testovacích i očkovacích center. Nově jsme se rozhodli rozšířit služby testování antigenními i PCR testy také na Jesenicko“, informoval majitel jesenické polikliniky Milan Plesar. „V nově zrekonstruovaných prostorách jesenické polikliniky tak nabízíme spolu s očkováním v těsné blízkosti i služby testování. Velkorysou otevírací dobou chceme lidem co nejvíce vyjít vstříc," dodal Milan Plesar.

V rámci potřebné stavební rekonstrukce prostor na poliklinice opět předvedli svou kvalitní práci zdejší dodavatelé stavební firma Unistav stavby s.r.o., Petr Dostál - Elektromontáže
a tiskárna WAZY.cz.

Nové testovací centrum se nachází ve dvorním traktu jesenické polikliniky, hned vedle stávajícího očkovacího centra. Odebrané PCR testy jsou analyzovány v certifikované laboratoři GHC GENETICS s garancí dodání výsledku do 48 hodin od odběru. Zájemci mohou využít také službu dodání výsledků do 24 hodin od odběru. Výsledek v podobě laboratorní zprávy lidé obdrží emailem a otevřou si pomocí kódu, který jim bude zaslán formou SMS zprávy.

Pro jakékoliv dotazy k odběrovým místům GHC GENETICS mohou zákazníci kontaktovat COVID linku (+420) 739 500 500, která je v provozu od 6:00 - 24:00, nebo na emailu covid@ghc.cz.

Kontakt přímo do testovacího centra Jeseník v provozní dobu je +420 702 174 724.

___________________________________________________________________

PCR test ZDARMA pro občany ČR dle platných podmínek MZČR - ZDARMA

Příplatek k PCR testu ZDARMA - 350 Kč (garance obdržení výsledku do 24 hod.)

PCR test BASIC - 850 Kč

Antigenní test BASIC - 201 Kč (vyhotovení výsledku testu do 15 min.)