V Jeseníku 14. 10. 2020

Bistro Anděl, stejně jako na jaře, zajistí stravování pro lékaře a pracovníky jesenické polikliniky, BENU lékárny, Jesenického rentgenu, pracovníky lékárny Jesenia a další. Veřejnosti nabídne prodej obědů přes výdejní okno.

JESENÍK – Po projednání a získání souhlasu krajské hygienické stanice můžeme od dnešního dne, tj. 14.10.2020, poskytovat v našem BISTRU ANDĚL v jesenické poliklinice závodní stravování pro lékaře, pracovníky a zaměstnance zdravotnických ordinací v jesenické poliklinice, pracovníky jesenické polikliniky, zaměstnance a pracovníky lékárny BENU a Jesenia, pracovníky a zaměstnance Finančního úřadu Jeseník, Technických služeb Jeseník,  Městské policie Jeseník, Městského úřadu Jeseník a společnosti Internet Expert s.r.o.

Toto „závodní“ stravování bude probíhat za zpřísněných hygienických opatření:

1. Před vstupem do stravovacího zařízení bude nově umístěn souhrn denní nabídky jídel. Strávník si tak vybírá jím preferovaný oběd ještě před vstupem do stravovacího zařízení. Může a doporučuje se tak učinit i elektronicky předem.
  2. Před vstupem do stravovacího zařízení bude k dispozici dezinfekční prostředek k ošetření rukou.
  3. Každý jídelní stůl ve stravovacím zařízení bude vybaven dezinfekčním prostředkem na ruce.
  4. Prostory ve stravovacím zařízení budou rozděleny na tři úseky, kde se nebudou potkávat strávníci jednotlivých společností. Strávníci každé ze společností budou mít vyčleněny prostory a čas, který je jim určen pro stravování.
  5. Ve stravovacím zařízení bude zajištěna plná obsluha personálem na základě objednávek jídel. Výdej jídel bude probíhat ve stanovených časových intervalech denně od 11:00 do 13:30 hodin.

„Závodní“ stravování pro pracovníky a zaměstnance jesenické polikliniky, jesenického RTG a lékárny BENU bude probíhat denně ve vyhrazeném salónku v našem Bistru ve vyhrazené době 12.00 – 12.30h.

Bistro Anděl bude zajišťovat také výdej jídla „přes okénko“ široké veřejnosti v pracovní dny vždy v době 11.00 – 13.00h. Jídelníček budeme zveřejňovat na www.jesenickapoliklinika.cz a na facebooku polikliniky.

Menu Bistro Anděl 15. - 16. 10.