Bistro Anděl zajišťuje stravování pro lékaře a pracovníky jesenické polikliniky, pracovníky lékárny Jesenia, finančního úřadu i technických služeb. Veřejnosti nabízí rozvoz jídel až do domu.

JESENÍK - Vláda ČR vyhlásila z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru NOUZOVÝ STAV. Tento platí na celém území České republiky do 30. dubna 2020.

V rámci NOUZOVÉHO STAVU byla přijata konkrétní opatření. Jedním z nich je také zákaz provozu restaurací a některých obchodů. Konkrétně od soboty 14. března 2020 od 6 hodiny ranní platí zákaz provozu restaurací a obchodů s výjimkou potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a dalších prodejen zboží denní potřeby. Opatření potrvá deset dní.
U stravovacích zařízení mají výjimku provozovny zajišťující například jídlo pro zaměstnance.

V přízemí jesenické polikliniky poskytuje své služby Bistro Anděl. „S jeho provozovatelkou jsme se domluvili na zajištění kapacity pro stravování lékařů a zaměstnanců zdravotnických ordinací v jesenické poliklinice, pracovníků jesenické polikliniky, zaměstnanců a pracovníků lékárny Jesenia, Finančního úřadu Jeseník i Technických služeb Jeseník,“ přiblížil majitel objektu Milan Plesar s tím, že tito se po vstupu do bistra prokáží identifikačním průkazem svého zaměstnavatele. Vše je konáno v souladu s vyhlášenými vládními opatřeními a také konzultováno s pracovníky hygienické stanice.

Nově Bistro Anděl nabízí široké veřejnosti, při respektování uzavření provozovny v souladu s vládním nařízením, možnost rozvozu hotových jídel po městě Jeseník. „Pro tento účel máme hotovou nabídku jídel na příští týden. Od pondělí 16. března tak nabízíme obyvatelům města Jeseník všeho věku možnost rozvozu jídla do jejich domovů či práce. Ve spolupráci s majitelem polikliniky jsme také technicky i personálně posílili tým zajišťující tuto službu a budeme se těšit na vaše objednávky,“ upřesnila provozovatelka bistra Kamila Gajdošová.

Bistro Anděl bude zajišťovat rozvoz jídla široké veřejnosti v pracovní dny vždy v době 7.00 – 14.00h. Objednávky pro rozvoz jídla v daný den budou pracovníky bistra přijímány nejpozději do 10.00h. na telefonním čísle +420 704 551 142.

Mgr. Tomáš Kocych

ředitel PR, tel. +420 724 062 400